fbpx
Najpierw my kształtujemy nasze budynki, a potem one kształtują nas

“Najpierw my kształtujemy nasze budynki, a potem one kształtują nas”

Winston Churchill

Osiedle Novum wybierają ludzie, którzy czują że wybór nowego miejsca do życia to więcej niż metry kwadratowe.

Budynki posiadają 4 kondygnacje mieszkalne, halę garażową oraz garaże indywidualne zlokalizowane na parterze. W każdym z bloków znajduje się 20 mieszkań, po 5 mieszkań i 5 komórek lokatorskich na każdą kondygnację.

Novum to społeczność sąsiedzka. To rytm. Ludzie którzy patrzą dalej. Ludzie, którzy czują że na lepszą przyszłość ma wpływ otoczenie. Ludzie, którzy zasługują na przestrzeń do wypoczynku.

Nasza społeczność tworzy więzi sąsiedzkie. Ludzie którzy cenią czas wolny. Osiedle Novum to szeregu rozwiązań mających na celu umieszczenie człowieka w harmonijnej przestrzeni.

Osiedle Novum Rumia
23 stylowe
budynki
440 komfortowych
mieszkań
39-62 m2
powierzchnia mieszkań
Komórki lokatorskie
i hala garażowa
Neuroatchitektura

Neuroarchitektura to zależności pomiędzy stworzoną przez człowieka przestrzenią, a samopoczuciem i zdrowiem mieszkańców, uwzględniając je w procesie projektowym.

Jako deweloper tworzymy projekt, który następnie staje się żywym organizmem, za sprawą jego mieszkańców. Mieszkańców, którzy czują, przeżywają, nawiązują relacje i nie chcą tylko nowego adresu.

Osiedle Novum to coś więcej, niż metry kwadratowe. To miejsce, gdzie samopoczucie i komfort, stały się dla nas kwestiami priorytetowymi. Naszym zadaniem, było stworzenie harmonijnej przestrzeni, pełnej odpoczynku, aktywności i nawiązywania relacji.

Zdajemy sobie sprawę, jak mało osób wie, jak ogromny wpływ ma na nas, miejsce w jakim żyjemy. Z pomocą przychodzi do nas stosunkowo młoda nauka, która skupia się na tworzeniu najbardziej optymalnych miejsc do zamieszkania, czy do życia. Mowa o neuroarchitekturze.

Otoczenie

Otoczenie oddziałuje na nasze życie bardzo intensywnie, jest efektem wielu wynikających z siebie procesów. Novum Rumia to osiedle harmonijne, które kładzie nacisk na możliwie najlepsze warunki życiowe. Projekt ten jest odpowiedzią na sąsiedzkie relacje, rozwój poczucia wspólnoty oraz ułatwienie wspólnego spędzania czasu. To osiedle jest dla młodych aktywnych, dla rodziców i dzieci, ale też dla seniorów.

Tarasy

Zbudowaliśmy tarasy o powierzchni aż 120 m2 to niemalże metraż drugiego mieszkania na świeżym powietrzu.

Taras o metrowym murku to bezpieczeństwo dla dzieci, to intymność i swoboda. Jeśli Twoją codziennością stał się home office – to rozwiązanie dla Ciebie. Jeśli marzysz o widoku zieleni z salonu – to rozwiązanie dla Ciebie. Jeśli pragniesz przestrzeni na letnie przyjęcia z przyjaciółmi – to rozwiązanie dla Ciebie.

Balkon

Balkon to swoiste przedłużenie mieszkania, zwłaszcza
w okresie letnim. Tam możemy na świeżym powietrzu poczytać książkę, medytować, czy wypić poranną kawę.

Wszystkie nasze balkony są zadaszone, oświetlane, z dostępem do gniazdek kontaktowych i osłonięte mleczna szybą, która pozwala zachować więcej prywatności.

Przemyślane rozwiązania – technologia tarasów wentylowanych

Nasze balkony i tarasy zostały zrealizowane w oparciu o technologię tarasów wentylowanych To doskonała alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań z płytkami klejonymi na wylewkach spadkowych. System ten dzięki elastyczności powłok hydroizolacyjnych, znacznie przewyższa swoją jakością i trwałością tradycyjne systemy tarasowe, gdyż jest bardziej odporny na warunki atmosferyczne.

Klatka schodowa

Klatka schodowa to jedna z części wspólnych naszego osiedla.

Jest przedsionkiem do naszych wnętrz, a więc także zasługuje na szczególną uwagę. To tutaj często, nawiązujemy pierwsze interakcje z naszymi nowymi sąsiadami. Każda z nich jest nowoczesna i przestronna. Dominują odcienie szarości i bieli. A to wszystko w towarzystwie luster, designerskich lamp i obrazów. Warto dodać, że w każdym budynku znajdują się cichobieżne windy.

Komórka lokatorska

Zdajemy sobie sprawę, jak istotna jest każda dodatkowa przestrzeń do przechowywania, szczególne w mieszkaniach o mniejszym metrażu.

Wyprzedzając potrzeby naszych przyszłych lokatorów, mieszkania mają dedykowaną komórkę lokatorską. Komórki utytułowane są na tym samym pietrze, co lokal mieszkalny. Wentylowane i wykończone płytkami, z powodzeniem mogą posłużyć jako spiżarnia, garderoba sezonowa, czy schowek na narty.

Przemyślane rozwiązania – przechowywanie

Komórka lokatorska na tym samym piętrze co mieszkanie. Przechowywanie jeszcze nigdy nie było tak proste. Komórka lokatorska tuż obok mieszkania dedykowana dla każdego z mieszkań.

Hala postojowa

Hala postojowa to komfort dla naszych zmotoryzowanych mieszkańców. Koniec z zamrożonymi szybami zimą, czy nagrzanym wnętrzem auta w upalny dzień.

Wygodny wjazd na szerokie miejsca postojowe odbywa się z poziomu parteru przez automatyczną, sterowaną pilotem bramę. Ponadto, dostępne są także nieodpłatne miejsca postojowe na parkingu naziemnym dedykowane mieszkańcom i ich gościom.

Rowerownia/wózkarnia

Koniec z trzymaniem rowerów na klatce schodowej, czy balkonie. Zadbaliśmy także o miejsce dla Twoich dwóch kółek.

Nasza rowerownia znajduje się tuż przy wejściu do hali garażowej, co ułatwi wyjazd jednośladem o poranku do pracy, czy na weekendową wycieczkę.
Rower będą zamieszczane pionowo na ściance, co pozwoli nam bez przeszkód wyprowadzić rower z pomieszczenia.

Zapisz się do newslettera

+48 720 560 560 - Biuro sprzedaży