Nasze inwestycje
Novum Rumia
Zapraszamy do rezerwacji!
Novum Rumia to kompleks nowoczesnych i kameralnych budynków mieszkalnych, składających się z pięciu kondygnacji naziemnych. Cała inwestycja składa się z 22 nowoczesnych budynków i łącznie 440 mieszkań.

Aktualności

Sprawdź co u nas słychać

Zobacz

Aktualności

W dniach 1.12.-13.12. bieżącego roku przeprowadzimy zbiórkę dla 15 najbardziej potrzebujących rodzin z Rumi, które nie zaklasyfikowały się do Szlachetnej Paczki, a są równie potrzebujące.
TERMINOWOŚĆ I JAKOŚĆ - pod takim hasłem przekazaliśmy Klientom kolejny etap osiedla Novum w Rumi - budynek nr 5. Gratulujemy szczęśliwym Nabywcom i dziękujemy za zaufanie.
Na zdjęciach prezentujemy przykładową aranżację mieszkania o pow. 75 m2. Projekt wnętrz przygotowało studio Studio Projektowe - ASWnętrz.
Jeśli rower to Twoja pasja z pewnością pokochasz to miasto! Szybki wypad nad morze czy nad malownicze jezioro schowane w lasach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego?
Rumia to świetne miejsce startowe na wycieczki po całym paśmie polskiego Wybrzeża. Najbliższa plaża znajduje się jedynie 10 km od inwestycji Novum Rumia.
Zespół HS DOM dołączył do akcji, która polegała na zbiórce najpotrzebniejszych artykułów dla obywateli Ukrainy dotkniętych wojną.
Oferujemy Państwu ostatnie mieszkanie w budynku B5, którego odbiór możliwy jest już w czerwcu 2022 r.! Jedyna szansa na zakup mieszkania na osiedlu Novum Rumia, dostępnego niemalże od ręki. Zapytaj o mieszkanie M17-B5 oraz M9-B6.
Rynek nieruchomości w ostatnich latach zanotował kilka znaczących, żeby nie powiedzieć, spektakularnych wzrostów cen. Dzieje się to zwłaszcza w miejscach, gdzie atrakcyjny rynek pracy...
Oficjalne otwarcie Studia CERAMHOME już za nami. Zapraszamy wszystkich, szukających wysokiej klasy materiałów i doradztwa w zakresie wykończenia łazienek.
W dniu 27.11.2021 r. (sobota) w godzinach 10.00 – 15.00 w naszym biurze sprzedaży odbędzie się “Dzień otwarty z architektem wnętrz”. Nasi Klienci mogą uzyskać darmową konsultację w sprawie wykończenia wnętrz.
Kontakt
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

Biuro sprzedaży ul. Kosynierów 80D/21
84-230 Rumia

Nasi doradcy Patrycja Zembrzuska
Kierownik biura sprzedaży
Tel. +48 720 720 919

Magdalena Maksym
Doradca ds. nieruchomości
Tel. +48 720 560 560

    Napisz do nas