Nowość - Budynek B8
Novum Rumia - Etap 8 od stycznia
Budynek B8 - 20 mieszkań. Zapraszamy do rezerwacji.
Novum Rumia to kompleks nowoczesnych i kameralnych budynków mieszkalnych, składających się z pięciu kondygnacji naziemnych. Cała inwestycja składa się z 22 nowoczesnych budynków i łącznie 440 mieszkań.
Reda Cicha - Sprzedane
2 atrakcyjne domy w zabudowie bliźniaczej.
Kolejna inwestycja HS Dom to kameralny budynek w zabudowie bliźniaczej. Zamieszkaj w spokojnej części Redy jeszcze w 2021 r! Ogród, własny garaż i funkcjonalne wnętrza, to tylko kilka atutów naszej najnowszej inwestycji.
Reda Bratkowa - Sprzedane
Aktualnie w sprzedaży 4 atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkania w zabudowie szeregowej
Słoneczne ogródki, przemyślane i funkcjonalne układy mieszkań, a także naziemne miejsca postojowe dla każdego z lokali to tylko kilka atutów naszej najnowszej inwestycji.
Wróć do listy wpisów

Otwarcie Studia Łazienek CERAMHOME w RUMI – fotorelacja.

17 gru 2021

Oficjalne otwarcie Studia CERAMHOME już za nami. Zapraszamy wszystkich, szukających wysokiej klasy materiałów i doradztwa w zakresie wykończenia łazienek. Obejrzenie przykładowych materiałów i wzorów jest niezastąpione 🙂

Otwarcie przebiegało w przemiłej atmosferze, klienci, kontrahenci i partnerzy CERAMHOME mogli zapoznać się z nowościami w ofercie oraz porozmawiać na temat trendów w projektowaniu i wykończaniu łazienek. Spotkanie umilił poczęstunek, kawa oraz pyszne sushi od zaprzyjaźnionej restauracji.

Kontakt
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

Biuro sprzedaży ul. Kosynierów 80D/21
84-230 Rumia

Magdalena Maksym Specjalista ds sprzedaży

tel. +48 720 560 560
biuro@hsdom.pl

    Napisz do nas