Nowość - Budynek B8
Novum Rumia - Etap 8 od stycznia
Budynek B8 - 20 mieszkań. Zapraszamy do rezerwacji.
Novum Rumia to kompleks nowoczesnych i kameralnych budynków mieszkalnych, składających się z pięciu kondygnacji naziemnych. Cała inwestycja składa się z 22 nowoczesnych budynków i łącznie 440 mieszkań.
Reda Cicha - Sprzedane
2 atrakcyjne domy w zabudowie bliźniaczej.
Kolejna inwestycja HS Dom to kameralny budynek w zabudowie bliźniaczej. Zamieszkaj w spokojnej części Redy jeszcze w 2021 r! Ogród, własny garaż i funkcjonalne wnętrza, to tylko kilka atutów naszej najnowszej inwestycji.
Reda Bratkowa - Sprzedane
Aktualnie w sprzedaży 4 atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkania w zabudowie szeregowej
Słoneczne ogródki, przemyślane i funkcjonalne układy mieszkań, a także naziemne miejsca postojowe dla każdego z lokali to tylko kilka atutów naszej najnowszej inwestycji.
Wróć do listy wpisów

Mieszkaniowe targi Gdynia Arena Jesień 2021 4-5 Września

17 sie 2021

Długo czekaliśmy, aby móc spotkać się z Wami na żywo. W pierwszy weekend września (4 – 5.09) zapraszamy serdecznie na gdyńskie Targi Mieszkaniowe – Gdynia Arena, największe tego typu wydarzenie w regionie od wielu miesięcy.

Targi mieszkaniowe to doskonała okazja do porównania lokalnych ofert nieruchomości rynku pierwotnego, w tym ofert mieszkań i domów, działek i kredytów oraz aranżacji wnętrz.

Kompleksowa wiedza w jednym miejscu, spotkania z ekspertami i specjalne akcje promocyjne wyłącznie dla uczestników targów. Na wydarzeniu znajdziecie oferty z całego Trójmiasta, „Małego Trójmiasta Kaszubskiego” oraz okolicznych miejscowości.

Znajdź swoją idealną lokalizację, poznaj jej największe zalety, a nawet negocjuj cenę.

Poszerz wiedzę na temat lokalnego rynku nieruchomości mieszkaniowych oraz inwestycyjnych.

Jesienne Targi Mieszkaniowe Gdynia to także przydatna i praktyczna część konferencyjna – prelekcje i wykłady ekspertów. W tym roku lista tematów jest wyjątkowo interesująca:

  • Dom w cenie mieszkania.
  • Jak najtaniej sfinansować zakup mieszkania w kredycie hipotecznym?
  • Fotowoltaika – czy to się opłaca?
  • Jak dbać o własne prawa majątkowe?

Do tego spotkania z architektami wnętrz i porady na temat aranżacji, dopasowanych do przestrzeni, stylu i budżetu.

Novum Rumia to inwestycja, której nie może na tym wydarzeniu zabraknąć. Oferowany standard – nowoczesne, ekologiczne i funkcjonalne rozwiązania wyprzedzające, a nawet kreujące lokalne mieszkaniowe trendy. Szukasz wysokiego standardu w rozsądnej cenie? Interesuje Cię zakup nieruchomości inwestycyjnej o bezpiecznym potencjale zarobkowym? Novum Rumia to „właściwy adres”.

Do zobaczenia!

Kontakt
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

Biuro sprzedaży ul. Kosynierów 80D/21
84-230 Rumia

Magdalena Maksym Specjalista ds sprzedaży

tel. +48 720 560 560
biuro@hsdom.pl

    Napisz do nas