Nasze inwestycje
Novum Rumia
Zapraszamy do rezerwacji!
Novum Rumia to kompleks nowoczesnych i kameralnych budynków mieszkalnych, składających się z pięciu kondygnacji naziemnych. Cała inwestycja składa się z 22 nowoczesnych budynków i łącznie 440 mieszkań.
Wróć do listy wpisów

Prezentacja video inwestycji zrealizowanych przez HS Dom Deweloper

04 sie 2020

HS Dom sp. z o.o. sp.k dołączył do najbardziej prestiżowej organizacji zrzeszającej deweloperów, aby wspólnie z największymi firmami w kraju pracować nad pozytywnym postrzeganiem branży deweloperskiej oraz poszukiwaniem rozwiązań, które będę zwiększać satysfakcję Klientów. Dynamiczny rozwój naszej spółki oraz prace nad realizacją inwestycji Novum Rumia, wzmocniły naszą pozycję na ogólnopolskim rynku. Dzięki zdobytej wiedzy chcemy dzielić się z innymi firmami dobrymi praktykami w zakresie projektowania budynków, zarządzania budową jak i obsługą Klientów. Nieruchomości są szczególnym aktywem. Może to być miejsce w którym się mieszka ale również udana inwestycja, pozwalająca utrzymać wartość kapitału oraz zarabiać.

Przez 25 lat funkcjonowania na rynku, zrealizowaliśmy 15 inwestycji dostarczając klientom ponad 8000 m2 powierzchni mieszkalnych. Dziś chcielibyśmy zaprezentować Państwu nagranie video przedstawiające nasze inwestycje.

Rosnące zapotrzebowanie lokalnego rynku nieruchomości mieszkaniowych pozwala nam budować ambitne plany na przyszłość. Zgodnie z mottem firmy „Jakość broni się sama”, stawiamy na dalsze zwiększanie udziału w realizowanych projektach deweloperskich w dotychczasowych lokalizacjach, ale i ekspansji na sąsiednie miasta, jak Wejherowo, Gdynia, czy Gdańsk. Dołączenie do Polskiego Związku Firm Deweloperskich było dla nas dużym wyróżnieniem oraz motorem napędowym działalności. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą inwestycją – Novum Rumia.

Kontakt
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

Biuro sprzedaży ul. Kosynierów 80D/21
84-230 Rumia

Nasi doradcy Patrycja Zembrzuska
Kierownik biura sprzedaży
Tel. +48 720 720 919

Magdalena Maksym
Doradca ds. nieruchomości
Tel. +48 720 560 560

    Napisz do nas