Nowość - Budynek B7
Novum Rumia - Aktualnie budynek B7
Aktualnie w sprzedaży budynek B7 - 20 mieszkań
Novum Rumia to kompleks nowoczesnych i kameralnych budynków mieszkalnych, składających się z pięciu kondygnacji naziemnych. Cała inwestycja składa się z 22 nowoczesnych budynków i łącznie 440 mieszkań.
Reda Cicha - Sprzedane
2 atrakcyjne domy w zabudowie bliźniaczej.
Kolejna inwestycja HS Dom to kameralny budynek w zabudowie bliźniaczej. Zamieszkaj w spokojnej części Redy jeszcze w 2021 r! Ogród, własny garaż i funkcjonalne wnętrza, to tylko kilka atutów naszej najnowszej inwestycji.
Reda Bratkowa - Sprzedane
Aktualnie w sprzedaży 4 atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkania w zabudowie szeregowej
Słoneczne ogródki, przemyślane i funkcjonalne układy mieszkań, a także naziemne miejsca postojowe dla każdego z lokali to tylko kilka atutów naszej najnowszej inwestycji.

Mieszkania na sprzedaż
nad Morzem

HS Dom Deweloper – tak powstaje Jakość

Zamieszkaj nad morzem
Zobacz
Nowość

Novum Rumia to kompleks
nowoczesnych i kameralnych budynków mieszkalnych, składających się z pięciu kondygnacji naziemnych.

Budynki posiadają 4 kondygnacje mieszkalne oraz halę garażową i garaże indywidualne zlokalizowane na parterze. W każdym z budynków znajduje się 20 mieszkań, po 5 mieszkań i 5 komórek lokatorskich na każdą kondygnację.

Wyszukaj mieszkanie
22
Budynki
440
Mieszkań
2
Place zabaw
300m
CH Port Rumia
20min
Gdynia Centrum
30min
Półwysep Helski

Nowe mieszkania i apartamenty na sprzedaż – blisko morza, obszar Małe Trójmiasto

Novum Rumia to inwestycja znacząco wyróżniająca się tle ofert lokalnej konkurencji. Podczas jej projektowania i budowy, postawiliśmy na nowoczesne rozwiązania architektoniczne wręcz wyprzedzające pomorskie trendy na rynku nowych nieruchomości. Chcemy by nowoczesność nabrała tutaj nowego – wręcz innowacyjnego wymiaru. Kluczowym było dla nas zachowanie jak najniższej ceny w stosunku do bogactwa oferowanych udogodnień i jakości.

Połączenie funkcjonalności, przestrzeni, komfortu i ekologii …moglibyśmy tak wymieniać bez końca. A to dlatego, że ilość wygód i udogodnień w praktyce jest wręcz niezliczona …i ciągle rośnie! Wraz z rozbudową kompleksu Novum na terenie inwestycji pojawiają się coraz to ciekawsze i podnoszące jakość życia mieszkańców rozwiązania. Place zabaw, boiska sportowe, miejsca spacerowe i wypoczynkowe, urokliwa zieleń – drzewa i sezonowe kwiaty, czujniki jakości powietrza, stacje do ładowania samochodów elektrycznych – wszystko po to by codzienność zamienić w doskonałość.

W naszym budownictwie postawiliśmy na praktyczną i kameralną funkcjonalność. Budynki to orientacja na komfort codziennego życia ich lokatorów. Zaledwie 5 kondygnacji naziemnych, w tym 4 mieszkalne, o łącznej ilości 20 mieszkań na budynek. Na parterze znajduje się wielostanowiskowa hala garażowa oraz lokale usługowe. Na każdym piętrze umieściliśmy 5 mieszkań oraz 5 indywidualnych komórek lokatorskich. Dobre połączenie z całą aglomeracją trójmiejską – Gdynia, Gdańsk, Sopot.

Nowe mieszkania na sprzedaż w wysokim standardzie nad morzem – podwyższony standard deweloperski.

Co dokładnie oznacza wysoki standard deweloperski? To estetyka wykończenia, kompleksowe instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, domofonowe oraz system automatycznego sterowania ogrzewaniem. To także szpachlowane i malowane na biało ściany oraz stolarka okienna i drzwiowa wysokiej klasy – drewniana, dźwięko- i wiatroszczelna. Zarówno okna jak i wyjścia na balkony oraz tarasy zostały powiększone, tak by dostarczały więcej dziennego światła. Dzięki temu mieszkania o każdej porze dnia są jasne, słoneczne – energetyczne!

Funkcjonalność to drugie imię inwestycji Novum Rumia. Układ pomieszczeń, korytarzy oraz pokoi jest wyjątkowo przemyślany. Korytarze są umiejscowione tak, by zajmowały jak najmniej miejsca. Pokoje są ustawne, nieprzejściowe oraz posiadają wydzielone garderoby. Niezależnie od wybranego metrażu mieszkania, każde ma zagwarantować jak najwięcej powierzchni użytkowej swoim domownikom.

Wiemy jak istotny jest relaks na świeżym powietrzu. Dlatego też kolejnym istotnym czynnikiem przy projektowaniu mieszkań Novum Rumia były przestronne tarasy i balkony. W tym obszarze mamy zdecydowanie czym się pochwalić. Nasze tarasy to przestrzeń do realizacji Twoich pasji oraz ćwiczeń – jogi, treningów funkcjonalnych czy po prostu – zabaw z dziećmi. Tarasy do nawet 120 m2 a balkony do ponad 10 m2!

Okolica inwestycji – Auqapark Reda, Trójmiejski Park Krajobrazowy, CH Port Rumia, Półwysep Helski

Osiedle Novum Rumia czerpie garściami z dobrodziejstw swojej okolicy. Wybór miejsca inwestycji nie był przypadkowy. Miał być połączeniem doskonałej komunikacji, bliskości miejsc rekreacyjnych i sportowych oraz łatwego dostępu do bogatej oferty handlowej i usługowej. Ulica Kosynierów w Rumi spełnia wszystkie te wymogi.

Pozwólmy zatem przemówić liczbom! Z kompleksu mieszkalnego Novum Rumia dzieli Cię: 300 metrów od centrum handlowego, 400 metrów od auqaparku i największego saunarium na Pomorzu, 10 minut piechotą do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, 12 minut samochodem do ustronnej i niezwykle malowniczej plaży oraz 15 minut SKM do centrum Gdyni.

Ulica Kosynierów w Rumi cechuje się świetnym połączeniem Szybką Koleją Miejską z całym Trójmiastem: Gdynia, Sopot, Gdańsk. To także bliskość infrastruktury drogowej łączącej inwestycję z całym Pomorzem – Półwyspem Helskim, Zatoka Gdańską i Pucką oraz Łebą i Słowińskim Parkiem Krajobrazowym.

Rumia to prawdziwy wschodzący rynek mieszkaniowy Pomorza. Skorzystaj teraz z niskich cen i ciesz się znaczącym wzrostem ceny inwestycji w przyszłości. Oferujemy mieszkania na sprzedaż nad morzem – Trójmiasto, warto tu żyć, inwestować i pracować.

Oferta

Oferta

Kliknij na wybrany budynek i znajdź swoje mieszkanie

Lokalizacja

W bezpośrednim sąsiedztwie lokalizacji osiedla Novum Rumia planowana jest nowa stacja Szybkiej Kolei Miejskiej – SKM Biała Rzeka, która pozwoli na jeszcze sprawniejszą komunikację z całym Trójmiastem.
15 minut
SKM do Gdyni
12 minut autem
nad morze
400 metrów
od basenu
3 min pieszo
do CH Port
10 min pieszo
do TPK

Kontakt
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

Biuro sprzedaży ul. Kosynierów 80D/21
84-230 Rumia

Magdalena Maksym Specjalista ds sprzedaży

tel. +48 720 560 560
biuro@hsdom.pl

    Napisz do nas