Nasze inwestycje
Novum Rumia
Zapraszamy do rezerwacji!
Novum Rumia to kompleks nowoczesnych i kameralnych budynków mieszkalnych, składających się z pięciu kondygnacji naziemnych. Cała inwestycja składa się z 22 nowoczesnych budynków i łącznie 440 mieszkań.

Jak kupić dom w Redzie?

5 porad dotyczących wyboru domu jednorodzinnego

Zobacz

Jeżeli myślisz o kupnie domu w Redzie to jest to świetny moment, by zapoznać się z naszym poradnikiem. Słoneczny ogród, przestronne wnętrza, funkcjonalny układ pomieszczeń – większość z nas właśnie tak określa marzenia o własnym domu. Jak jednak wybrać ten idealny, który spełni wszystkie nasze oczekiwania? Decyzja ta powinna być przemyślana i warto, aby opierała się na analizie najistotniejszych kryteriów wyboru domu jednorodzinnego. Dlatego też przedstawiliśmy 5 najważniejszych elementów, które warto sprawdzić i zweryfikować przed ostatecznym zakupem nieruchomości na rynku pierwotnym.

1. Lokalizacja jako najważniejszy czynnik wyboru domu.

Jednym z najistotniejszych kryteriów wyboru mieszkania i domu jest lokalizacja. Warto zwrócić uwagę, aby w sąsiedztwie naszej inwestycji mieszkaniowej znajdowały się punktu handlowo-usługowe, tereny rekreacyjne oraz punktu użyteczności publicznej. Aby cieszyć się na co dzień bliskością trójmiejskiego parku krajobrazowego, ciszą i spokojem polecamy nową inwestycję dewelopera HS Dom – Reda Bratkowa. To kameralna zabudowa jednorodzinna – domy w zabudowie szeregowej. Inwestycja w Redzie przy Bratkowej zlokalizowana jest w spokojnej części miasta, co daje poczucie komfortu i prywatności. To właśnie w Redzie znajduje się nowoczesne Centrum Rekreacyjne Aquapark Reda, czyli kompleks basenów, saunarium i siłowni. Nieopodal znajduje się także centrum handlowe Port Rumia.

2. Funkcjonalność domów

Kolejnym bardzo istotnym kryterium wyboru nieruchomości jest funkcjonalność pomieszczeń. Ważne, aby w wymarzonym domu znalazła się przestrzeń zarówno do codziennych czynności domowych jak i odpoczynku. Kuchnia z jadalnią oraz salonem dziennym to idealne połączenie, która ułatwi spędzanie wolnego czasu całej rodzinie. Zwłaszcza jeśli z salonu prowadzi wyjście na taras oraz ogród. To właśnie jeden z największych atutów nowej inwestycji mieszkaniowej dewelopera HS Dom. W inwestycji w Redzie przy ul. Bratkowej gwarantujemy państwu nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkich przestronne domy. Na parterze zaplanowaliśmy dodatkowo toaletę oraz garderobę. Natomiast na piętrze znajdują się 3 słoneczne i ustawne sypialnie. Warto dodać, że właściciele szeregów skrajnych będą mieli możliwość realizacji wiaty garażowej. Każdy z szeregów będzie posiadał dostęp do słonecznego ogrodu, który może stać się idealnym miejscem do relaksu o każdej porze roku.

3. Styl w jakim wykonany jest budynek

Ważną kwestią w wyborze domu jest także architektura oraz ponadczasowy styl. Warto zatem zwrócić uwagę nie tylko na wygląd budynków, ale przede wszystkim na jakość ich wykonania.  Tak aby nowoczesne rozwiązania architektoniczne służyły przez lata. W Reda Bratkowa wszystkie elementy konstrukcyjne budynku są wykonane z wysokogatunkowych materiałów budowanych. Nasze domu w zabudowie szeregowej to gwarancja jakości. Od lat realizujemy kameralne inwestycje mieszkaniowe na terenie Rumi oraz Redy, które cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów. 

4. Czy mieszkania wykończone są na odpowiednim poziomie?

Bardzo ważnym elementem w procesie zakupu nieruchomości na rynku pierwotnym jest weryfikacja standardu deweloperskiego. Warto zatem zwrócić uwagę jakie elementy wyposażenia posiada nieruchomość, jakiej jakości jest stolarka okienna, drzwiowa oraz ściany. Deweloper HS Dom realizuje inwestycje na najwyższym poziomie, gwarantując wysoką jakość oraz ułatwiając dalsze prace wykończeniowe. Co to oznacza? Ściany naszych inwestycjach są już szpachlowane i dwukrotnie malowane na biało, a także posiadają biały osprzęt elektryczny. W naszych domach znajdziecie Państwo nowoczesną przesuwną stolarkę okienną, która zwiększa funkcjonalność pomieszczeń. Jeśli chcą Państwo zobaczyć, jak wyglądają mieszkania w standardzie deweloperskim premium serdecznie zapraszamy do galerii domów Redzie lub na spotkanie na terenie inwestycji w Redzie przy ul. Bratkowej.

5. Kryteriów wyboru jest zbyt wiele? Umów się na spotkanie i porozmawiaj z naszym doradcą

Jak widać kryteriów wyboru idealnej nieruchomości na rynku pierwotnym jest wiele. Nasi doświadczeni doradcy podczas rozmowy na spotkaniu w biurze sprzedaży lub na terenie inwestycji pomogą wybrać nieruchomość dostosowaną do Państwa potrzeb. Oferujemy także pomoc w zakresie finansowania zakupu domu. W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt.

Oferta

Wybierz segment, aby zobaczyć więcej informacji.

Sprawdź również

TERMINOWOŚĆ I JAKOŚĆ - pod takim hasłem przekazaliśmy Klientom kolejny etap osiedla Novum w Rumi - budynek nr 5. Gratulujemy szczęśliwym Nabywcom i dziękujemy za zaufanie.
Na zdjęciach prezentujemy przykładową aranżację mieszkania o pow. 75 m2. Projekt wnętrz przygotowało studio Studio Projektowe - ASWnętrz.
Jeśli rower to Twoja pasja z pewnością pokochasz to miasto! Szybki wypad nad morze czy nad malownicze jezioro schowane w lasach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego?
Kontakt
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

Biuro sprzedaży ul. Kosynierów 80D/21
84-230 Rumia

Nasi doradcy Patrycja Zembrzuska
Kierownik biura sprzedaży
Tel. +48 720 720 919

Magdalena Maksym
Doradca ds. nieruchomości
Tel. +48 720 560 560

    Napisz do nas