Nasze inwestycje
Novum Rumia
Zapraszamy do rezerwacji!
Novum Rumia to kompleks nowoczesnych i kameralnych budynków mieszkalnych, składających się z pięciu kondygnacji naziemnych. Cała inwestycja składa się z 22 nowoczesnych budynków i łącznie 440 mieszkań.
Wróć do listy wpisów

Dzień otwarty z architektem wnętrz 27.11.2021 r. w biurze HS DOM

16 lis 2021

W dniu 27.11.2021 r. (sobota) w godzinach 10.00 – 15.00 w naszym biurze sprzedaży odbędzie się “Dzień otwarty z architektem wnętrz”. Nasi Klienci mogą uzyskać darmową konsultację w sprawie wykończenia wnętrz oraz docelowo zlecić projekt aranżacji mieszkania doświadczonemu i kreatywnemu zespołowi F-Studio.

Dzień otwarty z architektem wnętrz – zaplanuj funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie

Dzień otwarty z architektem wnętrz to wydarzenie realizowane przez Dewelopera HS Dom przy współpracy z biurem projektowym FStudio. Celem dnia otwartego z architektem wnętrz jest wsparcie Klientów osiedla Novum w Rumi w zaprojektowaniu idealnego mieszkania spełniającego potrzeby jego mieszkańców.

Podczas spotkania Klienci mogą skorzystać z darmowej i jednorazowej konsultacji z architektem wnętrz, który podpowie jak funkcjonalnie i nowocześnie zaplanować wykończenie mieszkania. Klienci mogą także zlecić architektom wykonanie projektu aranżacyjnego całego mieszkania, korzystając z atrakcyjnych rabatów przewidzianych przez Fstudio specjalnie dla Klientów Dewelopera HS DOM! 

Do kogo skierowany jest dzień otwarty z architektem wnętrz?

Dzień otwarty z architektem wnętrz skierowany jest do osób, które dokonały zakupu mieszkania w inwestycji Novum Rumia i czekają na odbiór kluczy do mieszkania. 

Poznaj architekta – FStudio

“W swojej pracy dokładamy wiele starań, aby każdy projekt był na miarę upodobań, potrzeb i kieszeni naszych Klientów. Dlatego też zanim zaczniemy prace projektowe, pytamy Klientów o przyzwyczajenia, preferencje, hobby i inne aktywności, tak aby przygotować wnętrza dopasowane w 100% do preferencji Klientów.” Biuro prowadzone jest przez zespół: Paulina Góźdź & Agata Pawletko.

Portfolio: https://pracowniafstudio.pl
E-mail: biuro@pracowniafstudio.pl
Tel. 500-578-028

Jak wziąć udział w wydarzeniu?

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z biurem sprzedaży dewelopera HS DOM pod numerem 720 560 560 lub o wiadomość mailową na adres– biuro@hsdom.pl aby ustalić godzinę konsultacji.

Uwaga – ilość miejsc ograniczona 🙂


Kontakt
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

Biuro sprzedaży ul. Kosynierów 80D/21
84-230 Rumia

Nasi doradcy Patrycja Zembrzuska
Kierownik biura sprzedaży
Tel. +48 720 720 919

Magdalena Maksym
Doradca ds. nieruchomości
Tel. +48 720 560 560

    Napisz do nas