Nasze inwestycje
Novum Rumia
Zapraszamy do rezerwacji!
Novum Rumia to kompleks nowoczesnych i kameralnych budynków mieszkalnych, składających się z pięciu kondygnacji naziemnych. Cała inwestycja składa się z 22 nowoczesnych budynków i łącznie 440 mieszkań.
Wróć do listy wpisów

Deweloper Trójmiasto i okolice Trójmiasta -jak wybrać dobrze?

14 wrz 2021

Boom na budownictwo mieszkaniowe trwa. Na rynku nieruchomości w Trójmieście pojawia się coraz więcej deweloperów. Ponadto, do tej branży przekonuje się coraz większe grono mikro-inwestorów. Dla nich inwestycja w nowe mieszkania lub dom to trudna decyzja i plan finansowy na długie lata.

Komu mogą zaufać? Jak wybrać dewelopera na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu lub okolic? Sprawdzonego i pewnego? Takiego, któremu warto powierzyć oszczędności swojego życia lub dla którego warto wziąć kredyt mieszkaniowy na kilka dekad? Oto pakiet porad od ekspertów ds. nieruchomości HSdom.pl.

Najwięksi deweloperzy – skala działań nie zawsze dorównuje jakości

Wbrew pozorom wiodący, czy najwięksi deweloperzy w Trójmieście to niekoniecznie Ci najlepsi. W wielu przypadkach nowe mieszkania od dewelopera warto kupić od mniejszej, ale prężnie rozwijającej się firmy budowlanej z siedzibą i sercem, ulokowanymi w tej okolicy. Takich deweloperów charakteryzuje indywidualne podejście do każdego kupującego, większe promocje i rabaty oraz duży wybór unikatowych projektów mieszkań w interesujących lokalizacjach. Takich jak choćby obecnie najbardziej poszukiwane mieszkania w Rumii.

Doświadczenie i portfolio dewelopera wciąż jednak mają znaczenie. Zobacz, ile domów, mieszkań i osiedli wielorodzinnych oddał do użytku dany deweloper w Gdańsku, Gdyni lub całym regionie. Pojedź na te osiedla i oceń standard wykończeń bloków lub otoczenia budynków. Zapytaj napotkanych przechodniów o to, jak im się tam mieszka i czy są zadowoleni z dewelopera. Z pewnością chętnie udzielą Ci takich informacji.

Deweloper w Trójmieście i dobre opinie? Nie jest łatwo!

Naprawdę dużo zależy od pozytywnych opinii – zarówno offline, jak i online. Poszukaj w internecie lub wśród znajomych osób, które już kupiły mieszkanie na trójmiejskim rynku w Twojej wymarzonej lokalizacji. Przydatnych danych nigdy za dużo. Zapytaj ich o to, jak przebiegała współpraca z deweloperem m.in. prezentacja oferty, formalności, czy odbiór techniczny mieszkania.

Deweloper w Trójmieście z dobrymi recenzjami to rzadkość. Gdańsk, Gdynia, Rumia i inne miasta w naszej okolicy stale się rozbudowują. Nowych firm i opcji jest mnóstwo, a w kwestii inwestycji mieszkaniowych nie warto działać pochopnie. Zainwestuj swój czas w rzetelny research, aby potem powierzyć własne pieniądze w dobre ręce i wybrać apartamenty lub domy na lata.

Lokalizacja osiedla ma znaczenie

Kupujesz mieszkanie pod inwestycję? A może wyczekiwany apartament w Trójmieście dla Twojej rodziny? W obu sytuacjach dokładnie przeanalizuj lokalizacje mieszkania i osiedle, jakie bierzesz pod uwagę przed zakupem. Bliskość komunikacji (np. blok blisko stacji SKM), okolica pełna zielonej przestrzeni (np. park lub las), przydatne lokale usługowe (np. restauracje, sklepy, usługi), dodatkowe miejsca parkingowe, a przede wszystkim korzystne ceny – to wszystko wpływa na ostateczną wartość Twojego mieszkania i stopę zwrotu z inwestycji, wygodę użytkowania lub zainteresowanie potencjalnych najemców, jeśli to mieszkanie pod inwestycję.

HS Dom – opinie, lokalizacja, indywidualne podejście

Wybór dewelopera to duże wyzwanie dla kogoś, kto na codzień nie ma nic wspólnego z branżą nieruchomości. Mając to wszystko na uwadze, stworzyliśmy markę HS Dom, której zaufały już tysiące rodzin w Trójmieście. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą mieszkań i apartamentów deweloperskich – właśnie prowadzimy promocję i sprzedaż mieszkań w Novum Rumia (etap VII). Wkrótce kolejne inwestycje i etapy w dotychczasowych lokalizacjach!

Deweloper Gdynia, Deweloper Gdańsk, Deweloper Sopot.

Kontakt
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

Biuro sprzedaży ul. Kosynierów 80D/21
84-230 Rumia

Nasi doradcy Patrycja Zembrzuska
Kierownik biura sprzedaży
Tel. +48 720 720 919

Magdalena Maksym
Doradca ds. nieruchomości
Tel. +48 720 560 560

    Napisz do nas